Panele

PANELE OGRODZENIOWE 3D

Ogrodzenia panelowe to popularne rozwiązanie, charakteryzujące się łatwym montażem, wysoką trwałością i skutecznym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Wykonane z wysokiej jakości stali, są odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia. Proces cynkowania oraz malowania proszkowego, którym są poddawane, zapewnia skuteczną ochronę przed korozją.

Z względu, że są stosunkowo niedrogie w zakupie i montażu, a jednocześnie prezentują się estetycznie, są wybierane przez coraz większą liczbę osób i firm.

Na kompletny system panelowy składa się panel , słupek , obejmy , podmurówka oraz uchwyty do podmurówki(ceownik).

Ogrodzenia panelowe dostępne są w pięciu poniższych kolorach:

Panele ogrodzeniowe 3D w naszej ofercie dostępne są w różnych wersjach, wykonane z prętów o grubości 4,0 mm lub 5,0 mm o standardowej szerokości 250cm.

Posiadają one 2, 3 lub 4 przetłoczenia w zależności od wysokości oraz gęsto zgrzewane pręty ,co 20cm w pionie oraz co 5cm w poziomie, dzięki czemu panele są sztywniejsze.

Słupki ogrodzeniowe do ogrodzeń panelowych wykonane są z profila 60x40mm, na górze słupka znajduję się nasadka z tworzywa sztucznego. W zależności od wysokości ogrodzenia oraz ukształtowania terenu dobieramy odpowiedniej długości słupki.

Obejmy montażowe umożliwiają połączenie paneli z słupkiem. Ilość obejm, które są mocowane zależy od wysokości panela. Występują 3 rodzaje obejm przelotowe , narożne oraz końcowe.

Podmurówka stanowi łącznik pomiędzy gruntem, a panelem. Cechuje je prosty montaż i estetyczny wygląd, doskonale zastępuję kosztowny w w wykonaniu fundament.

Uchwyt podmurówki (ceownik) mocowany jest do słupka za pomocą wkrętów samowiercących. Wybierany zamiast łącznika betonowego przez łatwy i szybki montaż.